
Studeren in het Rubenshuis
Wanneer?
12 mei 2025 – 29 juni 2025
Tijdstip?
Van 8:00 – 15:00 uur
Waar?
Hopland 13, 2000 Antwerpen
Hoeveel kost het?
Gratis
Kom je studeren bij Rubens’ thuis?
Al in Rubens’ tijd was het Rubenshuis een plek om te leren. De kunstenaar was zelf erg leergierig en had een uitgebreide bibliotheek. In zijn atelier onderwees Rubens dagelijks tientallen leerlingen. Deze blokperiode keert het Rubenshuis – in samenwerking met STAN – terug naar de roots en mag je komen studeren bij Rubens thuis.
Heb je thuis of op kot geen rustige plek om te studeren? Met STUDY360 biedt STAN veilige en originele locaties aan om te studeren. De plaatsen in het Rubenshuis zijn beperkt, reserveer op voorhand je gratis plek.
Even pauzeren? Ontspan dan even met uitzicht op de prachtige tuin. In het Rubenshuis vind je de perfecte combinatie van studeerplek en studybreak!
Praktisch
Van 8 mei tot en met 29 juni, van maandag tot zondag (woendag gesloten). Check altijd www.study360.be voor een laatste update betreft de openingsuren en beschikbaarheid.
- Gratis na registratie.
- Je komt binnen via de ingang van het Rubenshuis (Hopland 13).
- Plaats je fiets aan de fietsrekken bij de Stadsfeestzaal of op de Wapper.
- Er zijn 10 studeerplekken op de eerste verdieping en 2 'stilteplekken' in de bibliotheek op de tweede verdieping van het Rubenshuis.
- Geregistreerde studenten krijgen tijdens het studeren gratis toegang tot Rubens Experience en tuin. Vraag je gratis toegang aan één van onze onthaalmedewerkers.