Je kan ook tickets kopen aan de kassa’s zolang de maximumcapaciteit niet is bereikt. Maar het Rubenshuis heeft een beperkte bezoekerscapaciteit en tijdsblokken zijn snel volzet.
Koop tickets
Koop ticketsGluren bij de buren
Staan er lange wachtrijen voor het Rubenshuis? Het Museum Mayer van den Bergh en het Museum Plantin-Moretus liggen op wandelafstand.
Het Museum Mayer van den Bergh dompelt je onder in een heel bijzondere, intieme, huiselijke sfeer. Je maakt er kennis met een wonderlijke collectie en met de man die ze in zijn eentje verzamelde. En met de wereldberoemde Dulle Griet van Pieter Bruegel.
Koop een combiticket voor een bezoek aan Museum Mayer van den Bergh en het Rubenshuis.
- € 16
- Selecteer "Combi Rubenshuis - Museum Mayer van den Bergh" bij "Aantal" in de ticketshop.
In het Museum Plantin-Moretus wandel je binnen in de drukkerij en het woonhuis van de familie Plantijn-Moretus. Alsof je er 400 jaar geleden gewoon vriend aan huis was.